w przemyśle

Aktualna sytuacja na świecie związana z pandemią COVID-19 zobligowała wszystkie działy gospodarki do zachowania szczególnej ostrożności i wprowadzenia wielu obostrzeń m.in. zachowania odpowiedniego dystansu społecznego.

Przemysł

Systemy tourguide i audioguide wykorzystywane są w przemyśle nie od dzisiaj z uwagi na częste towarzystwo głośno pracujących maszyn. Systemy tour guide świetnie sprawdzają się w środowisku o podwyższonym hałasie i ułatwiają komunikację pomiędzy pracownikami czy osobami, które zwiedzają fabrykę czy linię produkcyjną. Obecnie bardzo ważne jest zachowanie min. 1,5 m odległości pomiędzy pracownikami – a co za tym idzie odległość pomiędzy pierwszą a ostatnią osobą w grupie może być znaczna.
Nasze systemy bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem!

Dzięki systemom tourguide pracownicy mogą zachować pomiędzy sobą bezpieczny dystans np. w odstępach przy linii produkcyjnej i bez problemu komunikować się w hałasie. Komunikacja może odbywać się jednokierunkowo lub dwukierunkowo.

Biznes

Szkolenie, konferencja czy spotkanie biznesowe w dobie pandemii? Ciężko przesadzić kursantów czy partnerów biznesowych i prowadzić negocjacje, rozmowy czy prezentacje na zadowalającym poziomie, bez ciągłych próśb o powtórzenie ostatniego zdania.

Systemy tourguide utrzymują doskonałą jakość transmisji nawet w odległościach ponad 100 metrów w linii wzroku, dlatego też bez problemu poradzą sobie tam, gdzie potrzebne jest zachowanie dystansu i odpowiedniej odległości przy wymaganym wysokim poziomie komunikacji. Pozwalają nie tylko na prowadzenie rozmów i prezentacji, ale także na komunikację dwukierunkową tj. zadawanie pytań, swobodną dyskusję czy debatę.

Turystyka

Wycieczki grupowe, zwiedzanie popularnych punktów i obiektów turystycznych wiąże się często z dużą liczbą osób zgromadzonej na niewielkim obszarze. Słynne miejsca turystyczne to często duży tłum. Teraz, gdy turystyka nabrała innego, nowego wymiaru świetnym rozwiązaniem będą systemy tourguide i audioguide. Przewodnik nie musi skupiać wokół siebie grupy turystów, którzy muszą stać blisko, aby coś usłyszeć. Grupa może rozejść się nawet na 100 metrów (wymagane 2 metry odstępu pomiędzy osobami to dla systemów tour guide pikuś!) i nadal doskonale odbierać to co mówi przewodnik.

Systemy tourguide mogą być wyposażone w słuchawki jednorazowe, które zapakowane w zgrzewane woreczki dają pewność higieny i bezpieczeństwa. W przypadku słuchawek wielorazowych można zastosować jednorazowe nakładki higieniczne z fizeliny.

Każdy turysta może otrzymać jednorazową chusteczkę do zdezynfekowania odbiornika czy słuchawki wielorazowej – co dodatkowo wzmocni poczucie higieny.

Dla zachowania jeszcze większych standardów higieny proponujemy chusteczki jednorazowe (zapakowane w jednostkowe saszetki) do dezynfekcji sprzętu, które można rozdać turystom.

Po skończonym oprowadzaniu sprzęt tourguide można zdezynfekować za pomocą specjalistycznych płynów do dezynfekcji systemów tourguide, audioguide i słuchawek.

Dobry przewodnik to odpowiedzialny przewodnik!

Służba zdrowia

Osoby pracujące w służbie zdrowia są grupą wyjątkowo narażoną na zakażenie koronawirusem. Wszelkie kontakty społeczne powinno zredukować się do minimum, ale niestety nie zawsze jest to możliwe.

Kontakt pomiędzy personelem medycznym, a lekarzami można usprawnić przy pomocy systemów tourguide. Urządzenia są małe, lekkie i w żaden sposób nie przeszkadzają w codziennej pracy. Lekarz opiekujący się osobami chorymi może przekazywać dyspozycje pielęgniarkom, które znajdują się nawet w pomieszczeniu obok. Systemy tourguide zapewniają w tym przypadku nie tylko niezawodny sposób komunikacji na odległość, ale także usprawniają pracę służby zdrowia.

Logistyka i dystrybucja

Zasada zachowania dystansu społecznego może być szczególnie trudna w warunkach logistycznych i dystrybucyjnych, gdzie bardzo ważna jest odpowiednia komunikacja dla zachowania odpowiedniej płynności pracy.

Komunikując się dwukierunkowo poprzez system tourguide osoby pracujące np. w dużych magazynach mogą prosto kontaktować się ze sobą i pokierować się wzajemnie celem odnalezienia danych paczek, sprawdzenia danej ilości towaru aż wreszcie pokierować samą wysyłką czy przyjęciem towaru.

Dzięki łatwej komunikacji na duże dystanse, oferowanej przez systemy tour guide, zachowanie dystansu społecznego i bezpieczeństwa jest zupełnie bezproblemowe.

Małe urządzenia schowane w kieszeni nie przeszkadzają w pracy, a komfortowe słuchawki nie uwierają przy wielogodzinnym użytkowaniu.